Õiguskaitse OÜ veebilehte www.kodanikuportaal.ee on lihtne kasutada
Valige sobiv teenus
- pealehel olemasolevas valikust näete ühekordsete litsentside soetamise tasu vastavate dokumentide isiklikuks otstarbeks kasutamiseks (esitamiseks kohtusse). Dokumentide paketis sisalduv juhend võimaldab Teil iseseisvalt hagiavaldused kohtusse toimetada, see sisaldab üksikasjalikult vajalikud edaspidised toimingud (allkirjastamine, riigilõivu suurus, pangakontode numbrid riigilõivu tasumiseks, muud juhised ning kohtumajade kontaktandmeid).
Vajutage klahvi "Edasi andmeid täitma" - antud nupp viib Teid valitud hagiavalduse või muu valitud dokumendi väljade täitmisele, kus on ära märgitud kõik dokumendi genereerimiseks vajalikud ja kohustuslikud väljad. Kontrollige, et kõik andmed oleksid täidetud õigesti. Kindlasti märkige ka oma e-posti aadress (hageja või hageja esindaja e-posti lahtrisse), kuna lisaks laadimisele arvutisse saadetakse genereeritud failid ka e-postile (s.o hagiavalduse, avalduse koos vajaliku juhendiga ja arvega).
Vajutage klahvi "Edasi maksma ja dokumendid genereerima" - see on viimane etapp enne dokumentide kättesaamist. Juhul kui Teil jätkuvalt esineb ostusoov, siis saate volitatud töötleja Maksekeskus AS vahendusel tasuda lihtsa ühekordse litsentsi, mis on mõeldud üksnes isiklikes eesmärkides hagiavalduse ja teiste dokumentide kasutamise (s.o hagiavalduse esitamiseks kohtusse).
Valige makseviis - meie e-poes on võimalik tasuda Swedbanki, SEB-i, Coop Pank, LHV või Luminor panga pangalingiga, mida vahendab Maksekeskus AS (volitatud töötleja).
Arveldamise valuutaks on euro. Kui tellimus on tasutud - laaditakse Teie arvutisse tellitud dokumentide komplekt, sama dokumentide komplekt saadetakse hageja ja hageja esindaja kontaktandmetes märgitud e-postile.
Juhul kui Tellimisel tekib küsimusi või vajate muud tehnilist abi, helistage 655 7545 või saatke küsimus info@kodanikuportaal.ee
Soovime Teile meeldivat teenuse kasutamist. Kui soovite lisaks automatiseeritud hagiavalduste ja muude dokumentide koostamisele ka sisulist õigusabi, siis helistage numbril 655 7545 ja leppime kokku kohtumise aja. Konsultatsioonid on tasulised (80 eurot/tund).